Detektyw

Dyskrecja
Bezpieczeństwo
Śledztwo

Stawiając na współpracę z nami zyskujesz pewność, że każde zlecenie zrealizowane zostanie zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Gwarantujemy pełne zaangażowanie w zlecenie i poufność, która jest podstawą pracy detektywa.

Oferta
Dla Osób Fizycznych

Osoby fizyczne korzystają z pomocy prywatnego detektywa w wielu sytuacjach – nasza praca to nie tylko śledzenie osób, ale też poszukiwanie zaginionych, zdobywanie dowodów niewinności, winy innej osoby, np. w sprawach karnych czy rozwodach, dostarczanie informacji niezbędnych dla spraw majątkowych, ale też np. odzyskiwanie danych czy odblokowanie dostępu do urządzeń, jak komputer czy smartfon. Z pomocy skorzystać możesz także wtedy, gdy chcesz sprawdzić czy przestrzeń Twojego biura lub samochodu jest wolna od podsłuchów.

Oferta
Dla Firm

Stawiając na współpracę z nami zyskujesz pewność, że każde zlecenie zrealizowane zostanie zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Gwarantujemy pełne zaangażowanie w zlecenie i poufność, która jest podstawą pracy detektywa. Każde realizowane przez nas zadanie traktujemy w pełni poważnie i przygotowujemy się do jego wykonania najlepiej jak potrafimy. Zbieramy materiały, wykonujemy całkowitą analizę, a następnie prezentujemy wyniki naszym Klientom.

Informatyka Śledcza
Nowoczesny Sprzęt i
Bogate Doświadczenie

Więcej

Ścieżka realizacji zlecenia

 • Spotkanie
  Face to Face

  Na tym etapie spotykamy się klientem. Staramy się zrozumieć problem i ustalamy co dalej.

 • Analiza
  Problemu

  Bazując na naszym doświadczeniu, analizujemy wszystkie za i przeciw danego zagadnienia.

 • Przedstawienie
  Możliwości

  Na tym etapie wiemy już co oraz jak możemy zrobić. Przedstawiamy optymalny scenariusz.

 • Wykonujemy
  Zlecenie

  Akceptacja przedstawionego scenariusza wiąże się z realizacją powierzonego zadania.