Detektyw
Oferta-osoby-fizyczne-0

Oferta dla osób fizycznych

Z usług detektywistycznych skorzystać mogą nie tylko firmy, ale również osoby fizyczne. W naszym Biurze przygotowaliśmy specjalną ofertę, obejmującą najczęstsze zagadnienia, z którymi zgłaszają się do nas osoby prywatne. Decydując się na współpracę z nami zyskujesz pewność, że potraktujemy Twoje zlecenie priorytetowo i indywidualni, a nasi doświadczeni pracownicy dołożą wszelkich starań, aby rzetelnie, profesjonalnie, a do tego z pełną dyskrecją, zebrać interesujące Cię informacje.

 

Osoby fizyczne korzystają z pomocy prywatnego detektywa w wielu sytuacjach – nasza praca to nie tylko śledzenie osób, ale też poszukiwanie zaginionych, zdobywanie dowodów niewinności, winy innej osoby, np. w sprawach karnych czy rozwodach, dostarczanie informacji niezbędnych dla spraw majątkowych, ale też np. odzyskiwanie danych czy odblokowanie dostępu do urządzeń, jak komputer czy smartfon. Z pomocy skorzystać możesz także wtedy, gdy chcesz sprawdzić czy przestrzeń Twojego biura lub samochodu jest wolna od podsłuchów.

 

Jeśli zmagasz się z problemem i potrzebujesz rzetelnych i sprawdzonych informacji to z całą pewnością nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Detektywi posiadają ogromną, merytoryczną wiedzę, w tym także prawną, która pozwoli skutecznie i zgodnie z prawem pozyskać niezbędne dla Ciebie dane, które bezpiecznie będzie można wykorzystać np. w postępowaniu sądowym. Tak, aby Twój przeciwnik nie mógł ich podważyć. Ponadto nasi detektywi to specjaliści, którzy w każdej sytuacji potrafią zachować zimną krew. Jest to ogromna zaleta, bo działając na własną rękę często nie potrafimy powstrzymać emocji. Skrupulatne przeszkolenie sprawia, że detektywi wiedzą w jaki sposób zareagować, aby obserwowana osoba w żaden sposób nie zorientowała się, że jest śledzona.

 

Nasze biuro działa zgodnie z zapisami Ustawy o Usługach detektywistycznych i jest wpisana do rejestru prowadzonego przez MSWiA, a zatrudniani przez nas detektywi posiadają odpowiednie licencje uprawniające do pracy w zawodzie. Ponadto w naszym zespole zatrudniamy także prawnika oraz psychologa, z pomocy których skorzystać mogą wszyscy nasi klienci.

Oferta-osoby-fizyczne-1

Obserwacja osób

Dużą część pracy detektywa obejmują zadania związane z obserwacją osób. Warto pamiętać, że nie jest to zadanie łatwe. Wymaga wielkiej wiedzy, doświadczenia, często także “talentu aktorskiego”, a także wykorzystania specjalistycznego sprzętu. Nie jest to praca dla każdego, ponieważ wymaga od detektywa wielkiego zaangażowania w sprawę oraz ogromu cierpliwości. Nasi specjaliści posiadają wszystkie te cechy, a my dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić im należyte warunki pracy, stale doposażamy nasz warsztat, aby jeszcze lepiej pozyskiwać interesujące Klientów dane.

 

W codziennej pracy wykorzystujemy sprawdzone techniki operacyjne, wykazujemy się dużą elastycznością w ich wykorzystywaniu, aby jak najlepiej dopasować metody pracy do indywidualnych potrzeb danej sprawy, co pozwala pozsykać maksimum dowodów niezbędnych dla naszego klienta.

Prowadząc obserwację każdy z naszych specjalistów kieruje się mottem: obserwować, ale nie zostać zauważonym. Dzięki temu jesteśmy naprawdę skuteczni. Każde prowadzone czynności są następnie analizowane, systematyzowane, a klient uzyskuje pisemny raport z naszych działań, wraz z uzyskanym materiałem dowodowym, którym są np. zdjęcia czy materiały video.

Oferta-osoby-fizyczne-2

Wykrywanie podsłuchów

W życiu jak i wielu dziedzinach bardzo ważna jest nie tylko dyskrecja. Wiele razy w mediach słychać było o aferach z wykorzystaniem podsłuchów. Nic zatem dziwnego, że wiele osób chce się zabezpieczyć, sprawdzić i zadbać o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich.

 

W dobie rozwoju technologii podsłuchiwanie nie jest zadaniem wyjątkowo skomplikowanym, szczególnie, że właściwie każdy ma dostęp do najprostszych urządzeń, jak np. dyktafony czy wszechobecne smartfony. Decydując się na współpracę z nami zyskujesz gwarancję, że nasi specjaliści wykorzystują najnowsze sprzęt. Dzięki temu wykonywane czynności antypodsłuchowe są efektywne i skuteczne, zatem nie musisz martwić się że informacje trafia do osób niepowołanych.

 

Ale sprzęt to nie wszystko! Ważni są też ludzie, którzy prowadzą czynności antypodsłuchowe. Nasi pracownicy posiadają ogromną wiedzę w zakresie elektroniki i nowoczesnych technologii. Pracę w Twoim biurze, domu czy firmie zaczynamy przede wszystkim od wykonania inspekcji pomieszczeń, a jeśli znajdziemy urządzenia wykorzystywane do podsłuchu – sporządzony zostanie odpowiedni raport, który przedstawimy Tobie na koniec pracy. Wskażemy w nim wszystkie istotne kwestie, w tym również zakres czynności, jakie zostały zrealizowane przez naszych pracowników.

 

Nasi pracownicy wykonują zlecenia związane z wykrywaniem podsłuchów:

 

– w samochodach,

– w biurach lub innych pomieszczeniach.

 

Kontrolujemy nie tylko Twoje biuro, dom ale i pomieszczenia przyległe, dokładnie sprawdzamy ściany, sufity oraz podłogi. Nasi fachowcy wykonują nie tylko fizyczną inspekcję pomieszczenia, ale sprawdzą też:

 

– Twój komputer i telefon,

– keyloggery komputerowe,

– sprawdzą obecność lokalizatorów GPS oraz przewodowych i bezprzewodowych kamer.

 

Zastanawiasz się dlaczego piszemy o sprawdzeniu Twojego telefonu? Ponieważ częstym problemem, z jakim się spotykamy jest obecność aplikacji szpiegujących. Sprawdzimy zatem czy Twoje urządzenie jest bezpieczne.

Oferta-osoby-fizyczne-3

Odzyskiwanie danych

W ofercie dla osób prywatnych proponujemy również usługi związane z odzyskiwaniem danych. Z naszej pomocy skorzystać możesz zarówno gdy potrzebujesz odzyskać dane lub dostęp do sprzętu komputerowego, jak i tabletu lub telefonu komórkowego.

 

Osoby fizyczne zgłaszające się do nas w celu odzyskania danych najczęściej proszą o realizację zadań związanych z testem oprogramowania urządzenia w celu wykrycia programów szpiegowskich lub w celu odzyskania skasowanych przypadkowo istotnych wiadomości SMS lub innych danych właściwie z dowolnego dysku. Dysponujemy sprzętem i oprogramowaniem, które pozwala kodować i dekodować oraz odzyskiwać każde dane, z dowolnego dysku lub urządzenia.

 

Wszystkie świadczone przez nas usługi są zgodne z prawem. Zapewniamy całkowitą dyskrecję – korzystając z naszych usług masz pewność, że Twoje dane są absolutnie bezpieczne.

 

Aby odzyskać interesujące Cię dane konieczne będzie dostarczenie nam Twojego sprzętu, który następnie zostanie dokładnie “prześwietlony” przez naszego specjalistę – detektywa informatyka. W pierwszej kolejności sprawdzi on czy możliwe jest odzyskanie danych, a jeśli tak, to w jakim zakresie. Gdy tylko uzyskamy te informacje, to skontaktujemy się z Tobą, abyś podjął decyzję czy mamy rozpocząć pracę.

 

Jeśli zależy Ci na ekspresowym odzyskaniu danych – zapraszamy do kontaktu. Zazwyczaj usługa ta w przypadku danych skasowanych z telefonu komórkowego nie przekracza ok. 5 godzin. Gdy dane znajdowały się na dysku lub innym nośniku – wówczas czas wykonania zlecenia może być różny, w zależności od kolejności zgłoszeń.

 

Poza odzyskiwaniem danych pomożemy Ci dowiedzieć się czy Twój sprzęt został narażony na działanie programów szpiegowskich, a jeśli tak – pomożemy Ci ocenić skalę problemu i odpowiednio zabezpieczyć się na przyszłość.

Oferta-osoby-fizyczne-4

Poszukiwania osób

Jedną z usług, jakie świadczone są na zlecenie osób prywatnych jest poszukiwanie osób. Sytuacji, w których bliska Ci osoba wychodzi z domu i ślad po niej ginie wbrew pozorom jest naprawdę sporo. W mediach słyszymy wyłącznie o niektórych, bardzo zagadkowych sytuacjach. Nie ma realnej możliwości, aby mówić na forum o wszystkich. Jeśli problem ten dotyczy również Ciebie, to z całą pewnością nasza oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie.

 

Nasi pracownicy posiadają ogromną wiedzę w poszukiwaniu osób zaginionych. Musisz pamiętać, że tu nie ma czasu na zastanawianie, im wcześniej rozpoczniemy pracę tym większe szanse na skuteczność działania. Od tego zależeć może zdrowie i życie Twoich bliskich!

 

Zgłaszając się do naszego Biura pamiętaj, aby zabrać ze sobą aktualną fotografię osoby, którą musimy znaleźć. To bardzo ważne. Tak samo, jak to, że nie można działać pochopnie i emocjonalnie. Wiemy jak trudna jest to sytuacja, dlatego naszym klientom oferujemy wsparcie psychologa, a sami rozpoczynamy poszukiwania. Podstawą będzie rozmowa – dlatego postaraj się przypomnieć sobie wszystkie najistotniejsze informacje, które mogą być istotne. Zdjęcie, ubiór czy wszelkie informacje jakie posiadasz – gdzie zaginiony się wybierał, z kim miał się spotkać – nasi detektywi z całą pewnością dokładnie Cię przepytają, bo każda informacja, nawet pozornie nieistotna, może przyspieszyć znalezienie. Wiedza, doświadczenie, chłodny ogląd sytuacji, a także znane techniki działania pozwalają nam znacznie skutecznie prowadzić postępowanie.

 

Prowadzenie spraw pozwalających ustalić miejsce pobytu i znaleźć osobę zaginioną prowadzone są także w związku np. z porwaniem rodzicielskim.

Oferta-osoby-fizyczne-6

Sprawy rodzinne

Pomoc detektywa może okazać się niezbędna także w innych sytuacjach. Niejednokrotnie zgłaszają się do nas po pomoc osoby, w związku z trudną sytuacją rodzinną, w tym także związane ze sprawami spadkowymi. Jeśli szykujesz się do rozprawy sądowej i potrzebujesz niepodważalnych dowodów potwierdzających Twoje racje – skontaktuj się z nami, a nasi detektywi dokładnie przyglądną się sprawie, zbiorą dowody i przedstawią Ci szczegółowy raport oraz dostarczą dowodów (np. zdjęć lub materiałów video). Co więcej? Wszystkie zebrane przez nas materiały dowodowe są w pełni legalne, zgodne z prawem, a co za tym idzie – nie zostaną podważone w sądzie.

 

W jakich sprawach rodzinnych możesz skorzystać z pomocy naszych detektywów?

 

  • – w sprawach rozwodowych, gdy zależy Ci na uzyskaniu rozwodu z orzeczeniem o winie i potrzebujesz dowodów zdrady partnera,
  • – w sprawach dotyczących opieki nad dziećmi,
  • – w sprawach związanych z ustaleniem ojcostwa/macierzyństwa – gdy zostałeś oddany do adopcji, odebrany rodzicom i umieszczony w rodzinie zastępczej lub domu dziecka i chcesz odszukać swoich krewnych,
  • – w sprawach związanych z Twoimi dziećmi – gdy podejrzewasz, że mogą brać narkotyki lub dochodzą do Ciebie inne niepokojące sygnały, że z Twoim dzieckiem może dziać się coś złego.
Oferta-osoby-fizyczne-5