Oferta dla firm

Usługi detektywistyczne to oferta skierowana dla firm, które chciałyby zweryfikować swojego kontrahenta. Zależy Ci na rzetelnej i fachowej weryfikacji? Zaufaj specjalistom, działającym na rynku od lat. Wybierając agencję detektywistyczną postaw na wiedzę i doświadczenie oraz sprawdzoną taktykę działania, dzięki którym uzyskasz wszystkie interesujące informacje.

Stawiając na współpracę z nami zyskujesz pewność, że każde zlecenie zrealizowane zostanie zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Gwarantujemy pełne zaangażowanie w zlecenie i poufność, która jest podstawą pracy detektywa. Każde realizowane przez nas zadanie traktujemy w pełni poważnie i przygotowujemy się do jego wykonania najlepiej jak potrafimy. Zbieramy materiały, wykonujemy całkowitą analizę, a następnie prezentujemy wyniki naszym Klientom.

Wybierając współpracę z nami zyskujesz możliwość odbycia konsultacji z prawnikiem. Stawiamy na pełne zaangażowanie naszych pracowników, dlatego porad udziela osoba współpracująca z nami na stałe. Dla Ciebie jest to gwarancja, że fachowe wsparcie uzyskać możesz na każdym etapie współpracy.

Realizując usługi detektywistyczne działamy w oparciu o wymagane prawem pozwolenia. Agencja posiada wpis do rejestru  Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, a nasi detektywi posiadają odpowiednie licencje.

W ramach usług, jakie świadczymy dla działalności gospodarczych wykonujemy liczne zadania związane z weryfikacją współpracowników. Korzystając z pomocy naszych specjalistów, możesz dokładnie prześwietlić inne podmioty, sprawdzając raport o nich w KRD, a także na innych giełdach wierzytelności.

Ponadto:

 • ustalamy stan prawny nieruchomości, w tym numerów ksiąg wieczystych,
 • ustalamy stan nieruchomości zbytych,
 • ustalamy informacje dotyczące rodziny – posiadanego potomstwa lub rodziców, a także rodzeństwa,
 • ustalamy adres zamieszkania lub zameldowania poszukiwanej przez Klientów osoby,
 • ustalamy powiązania pomiędzy interesującymi naszego Klienta spółkami,
 • sprawdzamy wiarygodność Klienta pozyskując raporty BIK czy BIG,
 • pozyskujemy raporty gospodarcze spółek,
 • ustalamy aktualny numer telefonu do osób wskazanych przez Klienta.

Wykrywanie podsłuchów

W biznesie należy zwracać uwagę na szczegóły. W wielu dziedzinach bardzo ważna jest nie tylko dyskrecja, ale też konieczne jest zachowanie tajemnicy zawodowej. Wiele razy w mediach słychać było o aferach z wykorzystaniem podsłuchów. Nic zatem dziwnego, że wiele osób chce się zabezpieczyć, sprawdzić i zadbać o bezpieczeństwo swoje i swoich kontrahentów.

W dobie rozwoju technologii podsłuchiwanie nie jest zadaniem wyjątkowo skomplikowanym, szczególnie, że właściwie każdy ma dostęp do najprostszych urządzeń, jak np. dyktafony czy wszechobecne smartfony. Decydując się na współpracę z nami zyskujesz gwarancję, że nasi specjaliści wykorzystują najnowsze sprzęt. Dzięki temu wykonywane czynności antypodsłuchowe są efektywne i skuteczne, zatem nie musisz martwić się że informacje trafia do osób niepowołanych.

Ale sprzęt to nie wszystko! Ważni są też ludzie, którzy prowadzą czynności antypodsłuchowe. Nasi pracownicy posiadają ogromną wiedzę w zakresie elektroniki i nowoczesnych technologii. Pracę w Twoim biurze czy firmie zaczynamy przede wszystkim od wykonania inspekcji pomieszczeń, a jeśli znajdziemy urządzenia wykorzystywane do podsłuchu – sporządzony zostanie odpowiedni raport, który przedstawimy Tobie na koniec pracy. Wskażemy w nim wszystkie istotne kwestie, w tym również zakres czynności, jakie zostały zrealizowane przez naszych pracowników.

Nasi pracownicy wykonują zlecenia związane z wykrywaniem podsłuchów:

 • w samochodach,
 • w biurach lub innych pomieszczeniach.

Kontrolujemy nie tylko Twoje biuro, ale i pomieszczenia przyległe, dokładnie sprawdzamy ściany, sufity oraz podłogi. Nasi fachowcy wykonują nie tylko fizyczną inspekcję pomieszczenia, ale sprawdzą też:

 • Twój komputer i telefon,
 • keyloggery komputerowe,
 • sprawdzą obecność lokalizatorów GPS oraz przewodowych i bezprzewodowych kamer.

Zastanawiasz się dlaczego piszemy o sprawdzeniu Twojego telefonu? Ponieważ częstym problemem, z jakim się spotykamy jest obecność aplikacji szpiegujących. Sprawdzimy zatem czy Twoje urządzenie jest bezpieczne.

Odzyskiwanie danych

W biznesie może zdarzyć się tak, że z pewnych przyczyn utracisz dostęp do danych lub do urządzenia. Co wtedy? Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z naszych usług. Posiadamy odpowiednią sprzęt, oprogramowanie i doświadczonych specjalistów, którzy pomogą Ci odzyskać utracone dane.

Wykorzystywane przez nas nowoczesne urządzenia pozwalają skutecznie odzyskać nie tylko dane, ale również hasła, a nawet SMS-y.

Weryfikacja podmiotów gospodarczych

Dzięki naszej szerokiej wiedzy i doświadczeniu zyskujesz gwarancję, że skutecznie i bardzo dokładnie wykonamy każde Twoje zlecenie. Zależy Ci na sprawdzeniu kontrahenta zanim rozpoczniesz współpracę? Skontaktuj się z nami, powiedz czego potrzebujesz, a my określimy, jak możemy Ci pomóc!

Wykonując czynności detektywi są bardzo skrupulatni i rzetelni, a uzyskane informacje przekazują Ci w postaci dokładnego i szczegółowego raportu.

Z ofert biura skorzystać możesz również wtedy, gdy zatrudniasz pracowników i zależy Ci, żeby zweryfikować lojalność  Twoich pracowników. Nasi detektywi pomogą sprawdzić co robi Twój pracownik podczas zwolnienia lekarskiego, a także zweryfikuje czy nie prowadzi on działań na rzecz Twojej konkurencji!

Nasze biuro zajmuje się także szeroko rozumianym doradztwem detektywistycznym. Powiedz nam co lub kogo chcesz sprawdzić, a my bezpłatnie wykonamy analizę sytuacji i dobierzemy odpowiednie metody postępowania. Skorzystaj z fachowej porady i wybierz właściwie dopasowane urządzenia. Nasi pracownicy zajmą się ich montażem, co pozwoli optymalnie wykorzystać możliwości sprzętu, a także przeszkolą Cię z obsługi. U nas możesz liczyć też na wsparcie prawne i psychologiczne.