Detektyw

Dyskrecja
Bezpieczeństwo
Śledztwo

Nasza firma – Detektyw Biuro Śledcze Sp. z o.o. to podmiot kontynuujący tradycję i działalność podmiotu Biuro Operacji Detektywistycznych Krzysztof Olszewski, Jowita Olszewska. Obecna siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu przy ul. Wyścigowej 50/50A/6. W obecnym kształcie firma działa od kwietnia 2022, natomiast jest to kontynuacja działań firmy detektywistycznej funkcjonującej od 2015 r.

Przede wszystkim
Prawo

Nasza agencja działa w oparciu o przepisy prawa, w tym Ustawy o Usługach Detektywistycznych. Podejmując współpracę z nami wiesz, że wszystko co robimy, robimy zgodnie z obowiązującymi wymogami prawnymi.

Pomoc
Psychologiczna i Wsparcie

W naszych działaniach kierujemy się empatią, dlatego też oferujemy kompleksową obsługę prawną, związaną z prowadzonymi przez nas sprawami i co najważniejsze pomoc psychologiczną, prowadzoną przez wykwalifikowanego i doświadczonego psychologa – Natalię Olszewską.

Poza tym zajmujemy się różnego typu zaleceniami detektywistycznymi, weryfikacją sytuacji kontrahentów naszych klientów, dzięki czemu mogą oni skutecznie prowadzić biznes, podejmując decyzję oparte na faktach.

Zlecenia realizowane są także przez Adriana, licencjonowanego detektywa, który na co dzień wspiera nasz zespół podczas realizacji zleceń.

Chcesz poznać zespół DBŚ i powierzyć swoje zlecenie profesjonalistom?

Zapraszamy do naszego biura,
gdzie możesz poznać cały zespół.

Nasza lokalizacja